EXPEDUJEME IHNEĎ I V ČASE MIMORIADNYCH OPATRENÍ

FÁZA IV - personalizovaný jedálniček

 
Akcia Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
5.6.2020
Bežná cena €79
Ušetríte €78,99 (–100 %)
Cena €0,01 bez DPH
€0,01    
Kategória Doplnky
 

AKCIA na personalizovaný jedálniček za 1 cent. Pokiaľ nám po ukončení tretej fázy cyklu SPEEDIET (podmienkou je absolvovanie všetkých fáz), doručíte Vaše fotky pred redukciou a po redukcii, a budú použiteľné na zverejnenie na našich stránkach.

Jedálniček na mieru je zostavený podľa individuálnych požiadaviek klienta s možnosťou zahrnúť a akceptovať rôzne intolerancie a alergie na potraviny. Klient obdrží mailom dva dotazníky, a po ich vyplnení sa nastaví stravovací plán, ktorý má od cca 50 strán. Sú tam rôzne druhy raňajok, desiat, obedov, olovrantov a večerí. Je tam množstvo receptov, presný postup prípravy. Jedálniček učí klienta zdravému stravovaniu s využitím bežne dostupných zdravých potravín. Vďaka zostavenému plánu stravovania je klient (bez predchádzajúceho absolvovania ketodiéty) schopný za mesiac zdravo a bez jojo efektu znížiť hmotnosť o 4-5 kg, resp. trvalo udržať hmotnosť získanú absolvovaním jednotlivých troch FÁZ predchádzajúcej ketodiéty.

Personalizovaný jedálniček obsahuje:

  • Základná zdravotná, osobná anamnéza
  • Personalizovaný stravovací plán v elektronickej podobe
  • Personalizované odporúčania stravovacieho, pitného a spánkového režimu
  • V prípade potreby analýza súčasných stravovacích návykov na úrovni mikronutrientov
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.