Vstúpte do eshopu

Jitka M.,

Volám sa Jitka a aktívne sa venujem športu už druhý rok, konkrétne bikiny fitness. Na jeseň 2015 som absolvovala svoju prvú súťaž, kde som sa z vyše dvadsiatich súťažiacich umiestnila v top 10. Môj jedálniček v pred-súťažnom období a ,,mimo sezónny“ je odlišný, avšak ani v jednom období u mňa nechýbajú výrobky od SPEEDIET.


V tomto článku by som sa rada venovala pred-súťažnému obdobiu, konkrétne raňajkám, ktoré sú všeobecne pokladané za najdôležitejšie jedlo dňa, ktorým telu dodáme látky a ktoré naštartujú organizmus na celý deň. 

U mňa je pred-súťažné obdobie hlavne o bielkovinách, minimálnom množstve zdravých tukov a sacharidových vlnách, kedy môj maximálny denný príjem sacharidov činí 100g a minimálny 0g. Práve v tomto období mi veľmi chýba sladké, hlavne chuť pravej čokolády. Jedného dňa som pátrala po internete a na stránke www.speediet.sk som objavila produkty ako horúca čokoláda, čokoládový dezert, ktoré sľubovali pravú chuť a po preštudovaní zloženia aj minimum, skoro žiadny podiel sacharidov a veľa bielkovín. Samozrejme som si pár produktov objednala ,,na skúšku“, a od toho dňa si produkty SPEEDIET zachovali pevné miesto v mojom jedálničku, pred-súťažnom, po-súťažnom, cez sviatky, aj na cesty. Výborná chuť, minimum sacharidov, žiadne prázdne kalórie, kvalitné bielkoviny a kopa minerálov a vitamínov, bol pre mňa zázrak. 

Mojim TOP produktom je HORÚCA ČOKOLÁDA, ktorá má len zanedbateľné množstvo sacharidov (1,4 g), a dopriala som si ju aj počas dňa, kedy som mala mať 0g sacharidov, bez výčitiek. 

Najradšej ju používam pri raňajkách s ovsenými vločkami. Recept som si vymyslela sama, je veľmi sýty, chutný a spríjemňuje mi deň, po rannom kardiu, ako nutrične bohaté, zdravé a chutné raňajky, plné bielkovín, pomalých sacharidov a zdravých tukov. 

MÔJ RECEPT:  

  • 100g ovsených vločiek,
  • 1 sáčok/26,7g SPEEDIET Horúca čokoláda,
  • polka veľkého olúpaného grepu- len dužina,
  • 15g kešu orechov.

POSTUP: Odvážim si 100g ovsených vločiek, načistím si polku grepu, ktorého dužinu naukladám na vločky, nasekám si kešu orechy, ktoré pridám do vločiek a pripravím si 1 sáčok SPEEDIET Horúcej čokolády tak, že si prášok dôkladne rozmiešam v 220ml studenej vody a na pár sekúnd ohrejem v mikrovlnke. Potom už len zalejem vločky, ktoré nasiaknu čokoládu a konzumujem. Bez nezdravých cukrov, s množstvom bielkovín a úžasnou čokoládovou chuťou.

Dobrú chuť.